Збори профспілкового колективу ДП «Перечинське ЛГ» щодо ситуації, яка днями склалася на території підприємства

У Сімерках вандали спаплюжили саджанці ялиці
17 Травня, 2017
Відповідно до листа ЗОУЛМГ № 04-10/644 від 15.05.2017 року та листа Держлісагенства № 04-15/2602-17 від 10.05.2017 року ДП “Перечинське ЛГ” розміщує виробничу програму на ІІІ квартал 2017 року по круглому лісі.
19 Травня, 2017
Показати всі

Збори профспілкового колективу ДП «Перечинське ЛГ» щодо ситуації, яка днями склалася на території підприємства

12.05.2017 року відбулися загальні збори профспілкового колективу ДП «Перечинське лісове господарство». На порядок денний зборів було винесено питання про поширення дискредитивних відео, коментарів про діяльність підприємства, а саме підрив авторитету, професійного імиджу, ділової репутації та довіри серед громадян з боку громадянина Павлова Павла Павловича та його прибічників (імена яких не відомо), які блокують роботу підприємства та підбурюють до цього жителів Перечинщини.
Кожного дня за підтримки та участі Павлова П.П. і його прибічників без наявних правопорушень блокуються автомобілі із деревиною, у яких наявні всі дозвільні документи. Наслідком блокування роботи підприємства настав дисбаланс нормального функціонування лісгоспу, загроза сплати податків до бюджетів всіх рівнів та виплата заробітної плати працівникам лісгоспу. В результаті зборів, колектив підприємства одноголосно вирішив, якщо вищезгадані дії з боку громадянина Павлова П. П. та його прибічників до ДП “Перечинське лісове господарство” не буде припинено та врегульовано, то підприємство буде приймати більш радикальні рішення аж до припинення реалізації деревини підприємствам та приватним підприємцям, а також звернутися за допомогою у вирішені проблеми до правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.